Po przerwie spowodowanej pandemią na szkolną scenę wrócili finaliści Szkolnego Konkursu MAM TALENT. 21 kwietnia 2022 roku w stołówce odbył się koncert XI edycji. Przed widzami zaprezentowali się najlepsi i najodważniejsi artyści, którzy przeszli kwalifikacje.

Magda Kreft z klasy 1b z piosenką „Laleczka z saskiej porcelany”.
Basia Sender z klasy 4b grająca na skrzypcach „Wariacje”.
Ola Kalisz, Zosia Kossakowska i Marysia Lutowska z klasy 6a z utworem z serialu „Julie and the Phantoms”.
Ania Sender z klasy 7a zagrała utwór Henryka Pachulskiego „W marzeniach”.
Iza i Karolina Kreft z klasy 4b i 7a zaśpiewały „Ramię w ramię” Kayah i Viki Gabor
Damian Pietruszka z klasy 7c zagrał na gitarze elektrycznej „Smells Like Teen Spirit” Nirvany.
Asia Talarczyk z klasy 8a wybrała piosenkę „All of me” Johna Legenda.
Maja Jankowska z klasy 8c zaśpiewała, akompaniując sobie na gitarze, „All I want” z repertuaru Kodaline.

Występy oceniało jury, w którym pracowały przedstawicielki Dyrekcji, Rady Pedagogicznej i Samorządu Szkolnego. W ich ocenie najlepsze były:

I miejsce - Iza i Karolina Kreft
II miejsce – Basia Sender
III miejsce - Magda Kreft

Odbył się również plebiscyt publiczności, w którym oddano 185 ważnych głosów. Faworytem widzów okazał się Damian Pietruszka – laureat plebiscytu publiczności. Drugie miejsce w tym głosowaniu zajęła Maja Jankowska a trzecie Asia Talarczyk.

Koncert prowadzili Agnieszka Cudnik i Adam Siłakowski z 8b, a ich koleżanki i koledzy z klasy zadbali o sprawne przeprowadzenie głosowania publiczności. Dzięki Radzie Rodziców każdy uczestnik koncertu został nagrodzony.

Podczas prac jury wystąpiły przed publicznością absolwentki naszej szkoły, laureatki Mam Talent 2020 Ola Borawska i Ania Zarembska.

Było dużo dobrej zabawy, niemało emocji i wzruszeń. Gratulujemy Wszystkim finalistom!