W piątek 23 XI uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Festynie Ekologicznym zorganizowanym w Galerii Bałtyckiej przez LOP z Gdańska, z którą współpracuje p. M. Podlaszuk. Przedstawienie „W bajkowym świecie bohaterów” przygotowała p. E. Murczkiewicz, które zaprezentowali uczniowie koła teatralnego. Młodzi artyści apelowali, by dbać o środowisko, m.in. pamiętając o segregacji śmieci. Utwór muzyczny o tematyce ekologicznej przygotowały Ania i Karolina z kl. Va oraz Magda z kl.VIb, która grała na waltorni. Warsztaty plastyczne poprowadziła p. M. Urbańska, a prace plastyczne naszych uczniów na wystawę przygotowały p. K. Radomska i L. Lisowska Duda (prace można podziwiać na wystawie w G.B. do 27XI).

Dbajmy o Ziemię – to Nasz dom.