7 lutego 2019 r. odbył się koncert w ramach ósmej edycji Szkolnego Konkursu Mam talent. Kolejny raz okazało się, że jest wśród nas wiele utalentowanych osób. Podziwialiśmy świetne wokalistki, instrumentalistki i tancerki. Każdy z artystów miał ciekawy pomysł na swój występ, był dobrze przygotowany i zbierał zasłużone brawa. Każdy miał talent!

Na scenie zobaczyliśmy: Izę Kreft z klasy 1b w brawurowej wersji „Meluzyny”; śpiewające Jagodę Kisielow i Natalię Śrot oraz tańczące Marysię Mikułko i Wiktorię Czajkowską z klasy 2a; Ewelinę Liakhovetską z 3a, która zaśpiewała dla nas po ukraińsku; obdarzoną pięknym głosem Agatę Dagil z 4c; świetnie grającą na waltorni Magdę Magier z 5b; doskonale znoszącą tremę Dominikę Wiśniewską z 5b; dobrze śpiewającą Nikolę Cebulę z 5c oraz grającą na ukulele wokalistkę Julię Karasiewicz i dwa zespoły taneczne – pierwszy złożony z uczennic klas młodszych i drugi z reprezentantek klas 6.i 7. Na dużej scenie w roli prowadzących imprezę debiutowały też dwie uczennice 7b: Karolina Brzeska i Julia Duchnowska, pięknie sobie poradziły z niełatwym zadaniem.

Czteroosobowa komisja oceniająca występy (w składzie: p. dyr. Anna Tarasiewicz, p.Anieszka Kaczykowska- przedstawiciel rodziców, p.Kasia Kamińska – nauczycielka muzyki i Marysia Maciak – przedstawicielka uczniów), miała niełatwe zadanie, bo musiała rozdzielić nagrody (ufundowane przez Radę Rodziców), a każdy zasługiwał na medal. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Julia Karasiewicz
II miejsce – zespół taneczny dziewcząt klas 6. I 7.
III miejsce – Iza Kreft i Agata Dagil ex aequo

Publiczność podzieliła swoje głosy głównie między trzech wykonawców: Izę Kreft, Julię Karasiewicz i zespół taneczny klas 6. I 7.
Laureatka publiczności została Julia Karasiewicz! Dwukrotna zwyciężczyni tegorocznego Mam Talent.

Gratulujemy zwycięzcom! Gratulujemy wykonawcom! Dziękujemy za doskonałe występy, odwagę i walkę z tremą. Za rok spotkamy się znowu?